Kategorie

Kontakt

Szkło System
Lipowa 19, 80-297 Banino

e-mail: [email protected]

tel. : +48 58 573 29 63 ,    kom.  501 077 171

O nas

Firma Szkło System od ponad 15 lat wykonuje i montuje szklane elementy wyposażenia wnętrz. W swojej pracy wykorzystujemy szkło o różnych parametrach i walorach użytkowych. Spełniając oczekiwania klienta, dobieramy optymalne rozwiązania techniczne i sprawdzone materiały, czego efektem jest wysoka jakość artykułów.

Naszym kluczowym produktem są lustra łazienkowe dostosowane do najnowszych trendów, wykonane z najlepszej jakości szkła i wykorzystujące nowoczesne oświetlenie LED, co znalazło uznanie na zagranicznych rynkach (m. in. Niemiec). Dzięki pracy wykwalifikowanej kadry stale dążymy do uzupełnienia naszego katalogu w lustra o innowacyjnym designie. Pragniemy, by produkowane przez nas lustra spełniały zarówno funkcję użytkową jak i dekoracyjną.

Oferowane przez nas lustra, jako nieliczne dostępne na rynku, przeszły stosowne badania certyfikacyjne (CE) i uzyskały klasę wodoszczelności IP44, dopuszczającą produkt do stosowania w łazienkach.

Jako producent luster łazienkowych możemy pochwalić się urozmaiconą gamą produktów różniących się wielkością, designem czy rodzajem oświetlenia. Za szczególny można uznać fakt, że posiadamy lustra o największych rozmiarach na polskim rynku!

W naszym sklepie istnieje możliwość zamówienia unikatowego lustra, o dowolnym wymiarze i oświetleniu, dostosowanego do Państwa potrzeb (informację o szczegółach otrzymać można drogą mailową lub telefoniczną).

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.