Kategorie

Kontakt

Szkło System
Lipowa 19, 80-297 Banino

e-mail: [email protected]

tel. : +48 58 573 29 63 ,    kom.  501 077 171

 • Klasa IP44

  Nasze lustra, jako jedne z niewielu dostępnych na rynku, posiadają wymaganą klasę wodoszczelności.

  Klasa IP44
 • Największe lustra na rynku!

  W naszej ofercie dostępne są zarówno lustra o standardowych wielkościach, jak i większych rozmiarach.

  Największe lustra na rynku!
 • Lustra na lacobelu

  Odmień swoje wnętrze z naszą kolekcją luster na czarnym szkle.

  Lustra na lacobelu

Firma Szkło System od wielu lat specjalizuje się w produkcji luster łazienkowych. Produkowane przez nas lustra łazienkowe cechuje niezwykła staranność wykonania i dbałość o szczegóły, a co za tym idzie - wysoka jakość produktu końcowego - podyktowana także doborem odpowiedniej jakości, sprawdzonych materiałów.

Jako doświadczony producent luster łazienkowych wyznaczamy trendy w projektowaniu i designie luster łazienkowych - co jest również doceniane na zachodnich rynkach (w szczególności Niemiec). Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej, a także kreatywnym projektantom - inżynierom, nasz katalog luster łazienkowych kilkukrotnie w ciągu roku aktualizowany jest o nowoczesne lustra łazienkowe - zawsze o "świeżym", nowatorskim wyglądzie. Dokładamy wszelkich starań, by nasze lustra łazienkowe poza walorami użytkowymi spełniały również funkcję dekoracyjną.

Nasze lustra łazienkowe, jako jedne z niewielu na europejskim rynku, posiadają wymaganą klasę wodoszczelności, dzięki czemu lustra oficjalnie dopuszczone są do użytku w łazience (Stopień ochrony IP44). Lustra posiadają także certyfikat CE.

W naszej ofercie znajdą Państwo lustra łazienkowe w różnych rozmiarach - od małych i zgrabnych, po ogromne lustra (największe na polskim rynku!), które uwydatniają wiele łazienek i sprawiają, że wydają się one obszerniejsze. Istnieje także możliwość zamówienia luster łazienkowych na wymiar (o szczegóły prosimy pytać na infolinii lub mailowo).

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszym katalogiem luster łazienkowych, który został podzielony według standardowych rozmiarów. Lustra dostępne są w wielu konfiguracjach nie tylko rozmiarowych, ale także pod względem rodzaju podświetlenia.